{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "other" }
Burası Senin Evin

Burası Senin Evin

HOUSE OF SUPERSTEP
HOUSE OF SUPERSTEP
Herkesin baktığı pencereden bakmayan, şehrin kurallarına başkaldıran değil o kuralları yazan, sanatın özgürleştirdiği ruhların peşinde ve sporun birleştirici gücünde hayat bulansın. Sokakta olanı takip eden ama her ne görüyorsa onu kendine göre şekillendiren ve bu ritmi hayatının şarkısı haline getiren senin yeni evin açıldı.

HOUSE OF SUPERSTEP

HOUSE OF SUPERSTEP

HOUSE OF SUPERSTEP

HOUSE OF SUPERSTEP

ART

ART

Sneaker, çanta boyama, editing ve daha fazlasını kapsayan workshoplar, House’larda periyodik olarak düzenlenen sergiler, House of SuperStep mağazalarında bulabileceğin çeşitli resim ve heykeller ve çok daha fazlası sanat severler için House Of SuperStep'te buluşuyor.

GAMING

GAMING

Alışveriş deneyimine ek olarak oyun oynayabileceğin ve Playstation turnuvalarına düzenlendiği PlayStation alanını House Of SuperStep'te bulabilirsin.

MUSIC

MUSIC

Müzik eşliğinde alışveriş yapabileceğin DJ kabinini ve haftalık Spotify Master DJ's Playlistleri House Of SuperStep'te bulabilirsin.

SKATE

SKATE

House Of SuperStep mağazalarında alışveriş deneyimine ek olarak kaykay becerilerini sergileyebileceğin ve Skate workshoplarına katılabileceğin Skate alanını House Of SuperStep'te bulabilirsin.

SNEAKER

SNEAKER

Sneaker tutkunları için zengin seçenekler sunan yeni, popüler ve her tarza uygun geniş sneaker koleksiyonunu House of Superstep'te bulabilirsin.

BASKETBALL

BASKETBALL

Alışveriş deneyimine ek olarak Basketbol oynayabileceğin Basketbol sahasını House Of SuperStep'te bulabilirsin.

ENTERTAINMENT

ENTERTAINMENT

Kendine özel sneakerlarını tasarlayabilceğin workshoplar, House'larda müziğin keyfini yakalayacağın haftalık DJ Lineup'lar, kaykay, basketbol ve birbirinden çeşitli workshopları House Of SuperStep'te bulabilirsin.

CUSTOMIZATION

CUSTOMIZATION

Sneaker'larını kişiselleştirebileceğin ve çeşitli etkinlik ve workshoplara ev sahipliği yapan customization alanını House Of SuperStep'te bulabilirsin.

cleanstep-banner

Çevre için: CleanStep

House of SuperStep olarak gönüllü ekiplerimizle, 3 ayda 1 ülkenin farklı yerlerinde, doğadaki atık maddelerin toplanması için bir araya geliyoruz. Katı atık kirliliğine son vermek için atıkları toplayarak doğaya karşı sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.