{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "other" }

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aklına takılan sorulara yanıtların burada

E-posta adresin ve şifrenle giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” sayfasında “Profil” sekmesinden bilgilerini güncelleyebilirsin.

Ana sayfada bulunan bülten üyeliği alanına e-posta adresini ekleyerek, kampanyalarımızdan ve sana özel fırsatlarımızdan haberdar olabilirsin.

E-posta adresin ve şifren ile giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” bağlantısı altındaki ‘’Profilim’’ sekmesinden tüm üyelik bilgilerini güncelleyebilirsin.

Üyelik iptali, üyelik sahibinin onayı alınarak yapılır. Bu nedenle üyelik iptal talebini bize ulaşarak

yapabilirsin. İptal edilen üyelik yeniden aktif edilemez. Yeni bir üyelik oluşturabilirsin.

Evet, üye olmadan da sitemizden alışveriş yapabilirsin. Ancak, HouseOfSuperStep.com.tr’ye üye olduğunda sadece üyelere sağlanan avantajlardan yararlanabilir ve HouseOfSuperStep.com.tr’deki ve tüm House Of SuperStep mağazalarındaki sezon açılışı, indirim gibi özel dönemlerimizden ve kampanyalarımızdan öncelikli olarak haberdar edilme ayrıcalığına sahip olabilirsin. Üye olduğunda SuperStep.com.tr’den satın aldığın bir ürünün teslimatı için senden istenen kimlik bilgileri, teslimat adresleri, irtibat numaraları gibi bilgileri her seferinde yeniden yazman gerekmez. Üye olurken bir defaya mahsus verdiğin bu bilgiler her alışverişinde otomatik olarak yerini alır. Ayrıca bu bilgileri istediğin zaman güncelleyebilirsin. Her alışverişinde bu bilgilerin otomatik olarak görüntülenmesi sana hem zaman kazandırır hem de kolaylık sağlar.

Üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” sayfasından şifreni değiştirebilirsin. Şifreni unuttuğunda, üye girişi yaptığın ekran üzerinde bulunan “şifremi unuttum” bağlantısına tıkla. Üye olurken kullandığın e-posta adresini girdiğinde yeni şifre oluşturabilmek için gerekli bağlantıyı kayıtlı e-posta adresine göndereceğiz. Kişisel bilgilerinin gizliliği bizim için çok büyük önem taşıyor. HouseofSuperStep.com kullanıcısı olarak kişisel bilgileriniz üyelik veya alışveriş esnasında onayladığın gizlilik sözleşmesi doğrultusunda saklanmaktadır. Üye olduğun e-posta adresin değiştirilemez, kullanmak istediğin e-posta adresi ile yeni bir üyelik oluşturabilirsin.

SMS iptali için HOUSE OF SUPERSTEP RET yazıp 7889’a göndermen yeterli ya da ''Hesabım'' sekmesinde bulunan ''Bildirim Ayarlarım'' alanından değişiklik yapabilirsin.

Gönderilen e-postalarda yer alan “E-posta ile haberdar olmayı tercih etmiyorsanız lütfen tıklayınız.” bölümüne tıklayarak e-bülten üyeliğini otomatik olarak iptal edebilirsin, ya da ''Hesabım'' sekmesinde bulunan ''Bildirim Ayarlarım'' alanından değişiklik yapabilirsin.

Kişisel bilgilerinin gizliliği bizim için çok büyük önem taşımaktadır. HouseOfSuperstep.com.tr’den alışverişlerini Eren Perakende güvencesi altında tamamlayabilirsin.

E-posta adresin ve şifren ile üye girişi yaptıktan sonra, “Hesabım” bağlantısı altındaki “Adres Bilgilerim” sekmesini tıklayarak, mevcut adreslerinizi görebilir, düzenleyebilir veya yeni adres ekleyebilirsin.

*Siparişin oluştuktan sonra yapılan adres güncellemesi sipariş içerisinde ki teslimat adresinde değişikliğe sebep olmamaktadır.

Üyeliğini oluşturduktan veya üye girişini yaptıktan sonra hemen alışverişe başlayabilirsin. Dilersen ilgilendiğin marka veya ürünlerle ilgili arama yapabilir; beğendiğin ürünleri, renk ve beden seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişini tamamlayabilirsin.

Siparişini tamamladığın zaman yaklaşık 15-20 dakika içinde kayıtlı e-posta hesabına siparişinin alındığına dair bir e-posta göndereceğiz, e-posta gelen kutuna düşmediyse spam posta kutunu kontrol edebilirsin. Siparişin kargoya verildiği zaman kayıtlı e-posta adresine, kargo takip numaranın olduğu bir e-posta göndereceğiz. Kargo takip numaran ile kargonu Yurtiçi Kargo üzerinden takip edebilirsin. Siparişlerini, "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" sekmesinden görebilirsin. Siparişlerini, ana sayfada bulunan "Sipariş Takibi" butonuna tıklayarak veya sipariş verdiğin e-posta adresi ile HouseofSuperStep.com’a üye olarak takip edebilirsin. Siparişin tamamlandıktan sonra bu işlem yapılamamaktadır. Ancak kargonuzun taşıma durumuna geçmesi durumunda müşteri hizmetlerimize ulaşarak destek talep edebilirsiniz. Sepet sayfasında hediye paketi seçeneğini tıklayarak siparişine hediye paketi ekleyebilirsin.

Kargo sana ulaştığında paketi teslim almadan önce hasar kontrolü yapmalısın. Üründe veya kutusunda herhangi bir hasar bulunuyorsa (yırtılmış, ıslanmış, kusurlu gibi) kargo görevlisine “Hasar tespit tutanağı” tutturarak siparişini iade edebilirsin. İlgili tutanaklar kargo görevlisinde mevcuttur, hatalı veya kusurlu ürünleri bu şekilde iade adresimize gönderebilirsin.

Evet, sipariş aşamasında fatura adres bilgilerini girerken kurumsal seçeneğini işaretleyerek vergi numaran, vergi dairesi bilgilerini girerek şirket faturası oluşturabilirsin.

Söz konusu talebinle ilgili sipariş oluşturulduktan sonra değişim işlemi tarafımızdan yapılamamaktadır.


Siparişinin faturası kesilmediyse, "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" sekmesinden siparişini ya da siparişine ait istediğin ürünü iptal edebilirsin.

Kolinin hasarlı (yırtılmış, ıslanmış, kusurlu gibi) olması durumunda kargo görevlisine “Hasar tespit tutanağı” tutturarak siparişini iade edebilirsin. İlgili tutanaklar kargo görevlisinde mevcuttur, hatalı ürünleri bu şekilde iade adresimize gönderebilirsin.

Öncelikle ödeme yapılan karttan mevcut tutarın çekiminin yapıldığının kontrolünü sağlamanı rica

ederiz. İlgili tutar çekildiyse ancak sipariş numaran oluşmadıysa 444 37 36 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan destek alabilirsin.

Aradığın ürünün mağaza stoklarını kontrol etmek için, ilgili ürün sayfasında bulunan Mağazada Bul

seçeneğini kullanabilirsin. Satın almak istediğin bedeni ve mağazanın şehrini seçtikten sonra ürün

stoğu olan mağazaları görebilirsin.

Satın almak istediğin ürün sayfasında bulunan Bedenimi Bul butonuna tıklayarak, ayak/vücut ölçülerini, kalıp tercihini veya kullandığın bir ayakkabının model ve numarasını seçerek doğru bedeni bulabilirsin. Beden tablosu seçeneğini kullanarak da ürün ölçülerini kontrol edebilirsin.

Mevcut gift kartlar yalnızca mağazalarımızda kullanılabilmektedir.

Değişim kartı uygulumamamız bulunmamaktadır.

Not ekleme uygulamamız bulunmamaktadır.

Stoklar anlık değişebilmektedir, dilersen ürün sayfasında yer alan stoğa gelince haber ver butonuna tıklayabilir, mail için iletişim iznin varsa bu şekilde haberdar olabilirsin. 

(@houseofsuperstep) Instagram adresimizi takip ederek veya sitemizden üyelik kaydı oluşturarak bilgilendirme e-maillerimizi alabilirsin.

Ödeme yaparken tercihine göre hediye paketi ekleme seçeneğine tıklayabilirsin.

Tüm kredi kartları, debit kart ve sanal kartlar ile ödeme yapabilirsin. Sitemizde, tüm kredi kartı işlemleri ve onayları şirketimizden bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı "şifresi" gibi bilgiler şirketimiz tarafından görülmez ve kaydedilmez. Bu bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

House of SuperStep alışverişlerini Visa ve Mastercard yapabilirsin. Sitemizden yapacağın tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde kartlarının güvenliğini riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsin.


3D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kredi kartların yetkisiz kişiler tarafından internet ortamında kullanması engellenmektedir Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, QNB Finansbank, İş Bankası, Akbank, Halkbank ve Ziraat Bankası kredi kartların ile taksitli alışveriş yapabilirsin. Kart bilgilerini girdiğinde taksit seçenekleri belirecektir. Bankanın sana sunduğu fırsatlara ilişkin olarak taksit seçenekleri dönemsel farklılıklar gösterebilmektedir. Kredi kartı puanları ile sipariş işlemi yapılmamaktadır.

Tüm kredi kartları, atm kartları ve sanal kartlar ile ödeme yapabilirsin. Siparişini verdikten sonra hızlı ve güvenli ödeme için kredi kartı bilgilerini kaydedebilir ve sonraki siparişlerini daha hızlı tamamlayabilirsin. Kart kaydetme hizmeti alt yapısı yüksek güvenlik standardı olan PCI DSS Level 1 uyumluluk sertifikasına sahip Mobilexpress tarafından sağlanmaktadır.

Ödeme seçeneklerinden Garanti Pay'i seç. Sözleşmeyi onaylayıp siparişi tamamla butonuna bastığında Garanti ödeme sayfasına yönlendirileceksin. Garanti Pay sayfasında kullanıcı bilgilerin ile hesabına giriş yap. Kartını ve ödeme türünü seçerek ödeme işlemini tamamla.

Siparişin oluştururken kart bilgilerini kaydederek onay verdiğin takdirde sonraki süreçte profilim alanında ki kayıtlı kartlarım bölümünden kart bilgilerine ulaşabilir ve daha sonraki siparişlerinde bilgilerini girmeden kayıtlı kartını seçerek alışveriş sağlayabilirsin.

Akinon tarafından sunulan dijital hızlı ödeme ve kart saklama altyapı çözümüdür. Aynı zamanda üyelik bilgilerini güvenle saklayabilirsin.


Akifast’te saklamak istediğin Kartlar’ına ait ödeme bilgilerini kaydedebilmek için 3D güvenlik koduyla ödeme yapmalısın. Ödeme için girilen Kart’ın sahibine banka veya ödeme kuruluşu tarafından 3D güvenlik kodu gönderilir. 3D güvenlik koduyla yapılan ödeme başarılı ise bir sonraki ekranda Kart’ını sonraki alışverişlerinde kullanabilmen için Kart kaydetme önerisi sunulur ve kabul etmen halinde Kart kaydedilmiş olur.

Üye ol sayfasında Akifast ile Hızlı Giriş butonuna tıklayarak kayıt sayfasında istenen geçerli bir e-mail adresi ve cep telefonu numarası girmelisin Cep telefonuna veya e-postasına gönderilen tek kullanımlık şifreyi girdikten sonra gibi üyeliğin tamamlanmış olacak.

Akifast’e ekledigin bilgilerin bankadaki kayıtlı cep telefonun ile doğrulanarak, SMS onayı sonrası sistemde güvenli bir şekilde tutulacak. Dilediğin zaman hesabım sayfasından bu bilgileri değiştirebilirsin.

Ürün detay sayfalarında yer alan Hızlı Öde butonuna tıklayarak Akifast ödeme sayfasını açabilirsin. Ardından cep telefon numaranı girerek kayıtlı değilsen kayıt formuna yönlendirileceksin. Gerekli bilgileri tamamlayıp kutucukları işaretledikten sonra e-posta veya telefona gönderilen doğrulama kodunu girmelisin. Açılan ödeme sayfasında teslimat adresi bilgilerini doldurduktan sonra Devam et butonuna tıklayıp teslimat seçeneğini seçeceksin. Seçimini “Teslimat Seçeneği” başlığı altından değiştirebilirsin. Kart bilgilerini eksiksiz girdikten sonra ilk defa kullandığın kart ise kart kaydetme seçeneği sunulur. Siparişin oluştuktan sonra tekrar HouseOfSuperStep.com.tr'ye yönlendirileceksin.

İki üyelik seçeneği de birbirinden farklıdır. Daha önce HouseOfSuperStep.com.tr’ye kaydettiğin bilgiler Akifast sistemine aktarılmayacaktır.


Ödeme bilgilerini veya hesap bilgilerini düzenlemek için hesabım sayfasından Akifast seçeneğini seçerek dilediğin düzenlemeyi yapabilirsin.

Hesabım sayfası üzerinden Akifast seçeneğine tıklamalısın. Ardından güvenlik sekmesine girip "Hesabını Sil" butonuna tıklaman gerekmektedir. Uyarı mesajı açıldıktan sonra "Evet" butonuna tıklarsan hesabın silinecektir.

Hesabım sayfası üzerinden Akifast seçeneğini seçmelisin. Silinecek kartın sağında bulunan butona bastıktan sonra seçenekler arasında çöp kutusu işaretine tıkladığında karşına uyarı mesajı çıkacaktır. Uyarı mesajı açıldıktan sonra "Evet" butonuna tıklarsan hesabın silinecektir.

Hesabım sayfasından Akifast seçeneğini seçmelisin. Seçenekler arasında düzenle işaretine tıkladığında açılan ekranda istediğin alanları değiştirebilirsin.

Alışveriş sepetinde bulunan “Kupon Kodu” alanına promosyon kodu/hediye çeki kodunu girerek indiriminizi kullanabilirsin.


Ödeme aşamasından sonra kredi kartını kaydedebilir, bir sonraki alışverişini daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsin. Kart kaydetme hizmeti alt yapısı yüksek güvenlik standardı olan PCI DSS Level 1 uyumluluk sertifikasına sahip Mobilexpress tarafından sağlanmaktadır.

Siparişini tamamlamak üzere ödeme seçenekleri kısmına geldiğinde, açılan ekrandan kayıtlı masterpass kredi kartını silebilirsin.

Evet, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, QNB Finansbank, İş Bankası ve Halkbankası kartların ile taksitli alışveriş yapabilirsin. Kart bilgilerini girdiğinde taksit seçenekleri belirecektir.


Öncelikli olarak kart bilgilerinizi kontrol etmenizi sorunun devam etmesi halinde kullanmış olduğunuzu tarayıcınızı değiştirerek tekrar denemenizi öneririz. Sorunun devamı halinde konuyla ilgili 444 37 36 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan destek alabilirsin.


Gerekli kontrollerin sağlanabilmesi için aşağıda bulunan bilgileri iletisim@houseofsuperstep.com adresine mail olarak iletmelisin. Kontrol sonrası en kısa süre içerisinde tarafına bilgi verilecektir.


-İşlem yapılan banka adı


-Kartın ilk 6 ve son 4 hanesi


-İsim Soyisim


-Çekim yapıldığına dair ekran görüntüsü

Aktif bir para puanın var ise ödeme alanında bulununan kullan seçeneğine tıklayarak mevcut para puanını kullanabilirsin. Para puanlar farklı kampanyalar ile birleştirilememektedir.

Siparişlerim alanından faturasına ulaşmak istediğin siparişin içerisinde bulunan faturayı görüntüle butonuna tıklayarak faturana ulaşabilirsin.

Sipariş oluşturma esnasında yeni adres oluştur alanına tıklayarak karşına çıkan ekranda kurumsal adres alanını seçerek gerekli alanları doldurmalısın.

Satın alacağın ürünleri sepetine ekledikten sonra, sepete git butonuna tıklayarak sepetim sayfasına gidebilirsin. Sepetim sayfasında bulunan indirim veya hediye çeki alanına indirim kodunu yazdıktan sonra uygula butonuna tıklayarak indirimini kullanabilirsin.


House of SuperStep mağazalarında geçerli indirim kodları online'da kullanılamaz. Mağazalarda geçerli kodlar başka kampanyalar ile birleştirilemez. Her bir kullanıcı indirim kodunu sadece 1 kez kullanabilir.

Hayır, indirim kodunu yalnızca sipariş oluştururken kullanabilirsin. Sahip olduğun kupon kodunun koşulları her bir kupon için değişiklik gösterebilir. Hediye kartları, kişiselleştirilebilir ürünler ve raffle ürünleri indirim kuponlarına dahil değildir.
Siparişin kargoya verildiği zaman kayıtlı e-posta adresine, kargo takip numaranın olduğu bir e-posta göndereceğiz. Kargo takip numaran ile kargonu Yurtiçi Kargo üzerinden takip edebilirsin. Üye olarak alışverişini tamamladıysan “Siparişlerim” sayfasından siparişinin durumunu takip edebilirsin.

Standart Teslimat: Siparişin 1-3 iş günü içerisinde belirttiğin adrese teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden iş gününde kargoya verilmektedir.


Hızlı Teslimat: Hafta içi ve Cumartesi saat 14:30'a kadar verilen hızlı teslimat siparişleri, aynı gün içinde 23.00'e kadar teslim edilir. Saat 14:30'dan sonra, pazar günleri ve resmi tatil günleri verilen hızlı teslimat siparişleri ise takip eden ilk iş gününde 23.00'e kadar teslim edilir.

Siparişin adresinde bulunmadığın için sana ulaştırılamadıysa, Yurtiçi Kargo belirtilen adrese ikinci bir uğrama daha yapar. İkinci uğramada tekrar adresinde bulunamadığın takdirde, paketin çıkış noktasına geri gönderilir ve otomatik iade sürecine girer.

Siparişlerin 1-3 iş günü içinde belirttiğin adrese teslim edilir. Hafta sonu ve resmî tatil günleri verilen siparişler, takip eden iş gününde kargoya verilmektedir. Adresine teslim süresi, bulunduğun bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Türkiye sınırlarında yer alan tüm şehirlere gönderim yapılmaktadır.

Standart teslimat seçeneği ile 3.500 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 3.500 TL altındaki siparişlerde ise 49,9 TL kargo ücreti mevcuttur.


Hızlı teslimat seçeneği ile 5.000 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 5.000 TL altındaki siparişlerde ise 99 TL kargo ücreti mevcuttur.

Siparişin Yurtiçi Kargo veya Hepsijet ile gönderilecektir.

Seçmiş olduğun teslimat seçeneğine bağlı olarak paketlerin tarafımızdan çıkışı sağlanmaktadır. Teslimat seçeneğinde sonradan değişiklik yapılamamaktadır.

Aynı Gün Teslimat: Hafta içi ve Cumartesi 14:30'a kadar verilen siparişler, aynı gün içerisinde 23:00'e kadar teslim edilir. (Anadolu yakası için teslimatlar saat 14:30 sonrası başlamaktadır) 14:30'dan sonra, Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü saat 23:00'e kadar teslim edilir.

Siparişleriniz tarafımızdan çıkış sağlandıktan sonra kargo takip numaralarınız oluşmaktadır. Ancak

kargonuzun süreç takibini kargo taşıma durumuna geçtikten sonra kontrol edebilmektesiniz .Bu nedenle kayıt bulunamadı uyarısı henüz kargonuzun taşıma durumunda olmaması sebebiyle karşılaştığınız bir bildirimdir.

Hızlı teslimat sadece İstanbul için geçerlidir. Ancak İstanbul’da bulunan bazı bölgeler Hızlı Teslimat’a dahil değildir.


Dahil olmayan bölgeler: Adalar, Arnavutköy, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Fatih,

Silivri, Şile, Pendik Ballıca, Pendik Emirli, Pendik Göçbeyli, Pendik Kurna, Pendik Kurtdoğmuş, Sarıyer Bahçeköy Kemer, Sarıyer Bahçeköy Merkez, Sarıyer Bahçeköy Yeni, Sarıyer Büyükdere, Sarıyer Demirciköy, Sarıyer Gümüşdere, Sarıyer Kazım Karabekir Paşa, Sarıyer Kısırkaya, Sarıyer Kocataş, Sarıyer Kumköy (Kilyos), Sarıyer Maden, Sarıyer Rumelikavağı, Sarıyer Sarıyer Merkez, Sarıyer Uskumruköy, Sarıyer Yeni, Beykoz Anadolu Kavağı, Sarıyer Zekeriyaköy, Beykoz Dereseki, Beykoz Riva, Beykoz Cumhuriyet, Beykoz Örnekköy, Beykoz Akbaba, Beykoz Elmalı, Beykoz Baklacı, Beykoz Paşamandıra, Beykoz Mahmutşevketpaşa, Beykoz Yavuz Selim, Beykoz Kılıçlı, Beykoz Anadolufeneri, Beykoz İshaklı, Eyüpsultan İhsaniye, Eyüpsultan Çiftalan, Eyüpsultan Pirinççi, Beykoz Alibahadır, Beykoz Bozhane, Beykoz Kaynarca, Eyüpsultan Akpınar, Eyüpsultan Odayeri, Beykoz Polonezköy, Eyüpsultan Işıklar, Beykoz Öğümce, Eyüpsultan Ağaçlı bölgesi.Standart teslimat seçeneği ile verdiğin 3500 TL ve üzeri siparişlerinde kargo ücretsizdir. 3500 TL altı siparişlerinde 49,90 TL sipariş tutarına yansıtılacaktır. Hızlı teslimat seçeneği ile verdiğin siparişlerinde 5000 TL ve üzeri siparişlerinde kargo ücretsizdir. 5000 TL altı siparişlerinde 99 TL sipariş tutarına yansıtılacaktır.

Sadece Türkiye sınırları içerisinde gönderim yapılmaktadır. KKTC (Kıbrıs)'a gönderim yapılamamaktadır.

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise; kargo görevlisi ile koliyi açarak ürünlerinin durumunu kontrol et. Ürünlerde bir hasar gördüğün durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden “Hasar Tespit Tutanağı” tutmasını iste. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından Superstep.com.tr 'ye ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin iadesi yapılacaktır.

Evet, siparişin paketlenmediyse iptal edebilirsin. Siparişini iptal etmek için Siparişler'imden iptal etmek istediğin siparişi seç ve "İptal Et" seçeneğine tıkla. İptal etmek istediğin ürünü seçtikten sonra iptal nedenini girerek siparişini iptal edebilirsin. Siparişindeki ürünün hazırlık aşamasında fatura kesilmesi durumunda veya kargo sürecinde olduğunda iptal edilemez, ancak bu durum iade hakkının kullanımına engel teşkil etmemektedir. Bu durumda kargoyu teslim aldıktan sonra iade koşulları kapsamında Yurtiçi Kargo firmasıyla geri göndererek iade edebilirsin. 

houseofsuperstep.com'dan aldığın kullanılmamış ürünler için 14 gün içerisinde cayma hakkını kullanabilirsin. Bu süre ürünün sana teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi yönelttiğin tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünü geri göndermen gerekmektedir.

İade adımları

1) "Hesabım" bölümünden “Siparişlerim'e“ tıkla

2) “Sipariş detay” butonuna tıklayarak siparişinin detaylarını görüntüle

3) Kolay iade butonuna tıkla

4) İade edilecek ürün ve iade nedenini seç. Birden fazla ürün satın aldıysan iade edilecek ürünleri de seçmen gerekir

5) Ekranda çıkan iade kargo kodunu not al. İade kargo koduna siparişlerim sayfasından ulaşabilirsin

6) İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyup ister en yakın Yurtiçi kargo şubesine götür ister adresinden kuryeye teslim et

İster Yurtiçi Kargo'nun 444 99 99 numaralı telefonunu arayarak, ister Yurtiçi Kargo - Kurye Çağır bağlantısına tıklayıp karşına çıkan kurye talep formunu doldurarak kurye talebinde bulunabilirsin.

Bağlantıya  tıkladıktan sonra açılan sayfadaki senden talep edilen bilgileri doldur,


Vermiş olduğun cep telefonuna gelen doğrulama SMS'ini karşına çıkan ekrana gir,


Paket Bilgileri bölümünü doldur,


Kurye Çağır butonuna tıkla,


Aynı gün ya da ertesi gün Yurtiçi Kargo seni arayarak kuryenin adresine geleceği zamanı iletecektir.

Hayır, yalnızca HouseofSuperStep.com’dan verdiğin siparişlerin iadesi online olarak yapılmaktadır.

Ürün iadeni ücretsiz gerçekleştirmek için ürününü kolay iade adımlarını takip ederek Yurtiçi kargo ile bize göndermen yeterli.

İade Adresi: Mahmutbey Mah. Ordu Cad. No:52 Bağcılar/İstanbul

houseofsuperstep.com'dan  aldığın kullanılmamış ürünler için 14 gün içerisinde cayma hakkını kullanabilirsin. Bu süre ürünün sana teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi yönelttiğin tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünü geri göndermen gerekmektedir.

E-posta adresine gönderilen e-faturan ile ürünlerini iade edebilirsin. Faturanı e-posta adresinde de bulamıyorsan sipariş numaran ile müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek faturanı talep edebilirsin.

Ürün iadesi yaptığın zaman, “ürün inceleme” biriminden kabul onayı alındıktan sonra, para iadesi işlemi sipariş ödemesinde kullandığın kartına gerçekleştirilir. Taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

Siparişindeki ürün/ürünlerin iade koşullarını sağlaması şartıyla House of SuperStep mağazalarından aynı ya da aradaki fiyat farkını ödeyerek daha yüksek fiyatlı ürünler ile değiştirebilirsin. Online değişim işlemi yapılmamaktadır.

houseofsuperstep.com'dan aldığın kullanılmamış ürünler için 14 gün içerisinde cayma hakkını kullanabilirsin. Bu süre ürünün sana teslim edildiği tarihten itibaren başlar.

Cayma hakkınızı kullandığınıza ilişkin bildirimi yönelttiğiniz tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünü geri göndermeniz gerekmektedir. Öngörülen süre içerisinde cayma hakkınızı kullanmanız gereklidir. Aksi halde cayma hakkının kullanımı mümkün olmayacaktır

Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Mağazadan alınan ürünlerle ilgili, ürün alım tarihinden itibaren 2 yıl süresince ürün inceleme hizmetimiz bulunmaktadır. Ürün inceleme uzmanlarımız tarafından titizlikle incelemeler yapılarak, sonuç bilgisi SMS ile iletilmektedir. İnceleme yapılabilmesi için ürünü, faturası ile birlikte sana en yakın mağazamıza giderek incelemeye bırakman gerekmektedir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra maksimum 21 iş günü içinde incelemen sonuçlanacaktır.


Hızlı kargo siparişlerinde, siparişinin faturası kesilmesi halinde veya kargoya teslim edilmesi durumunda iptal işlemleri gerçekleştirilemez. Ürün, eline ulaştıktan sonra sipariş detayları kısmından oluşturduğun kolay iade kodu ile ürünü tarafımıza Yurtiçi Kargo ile ücretsiz şekilde gönderimini sağlayabilirsin.

İç giyim, hijyen bantı çıkartılmış mayo ve bikini, ambalajı açılmış saat, gözlük, ayyakabı bakım ürünü, maske gibi ürünlerde hijyen gereği iade yapılmamaktadır.


Almış olduğun ürünü kullanılmamış olması kaydıyla 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade süresi,

satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştığından itibaren 14 gündür. Kolay iade adımlarını takip ederek ürünü

Yurtiçi kargo ile ücretsiz şekilde iade edebilirsin.

İade adımları şu şekildedir;

1) Hesabım bölümünden Siparişlerim butonuna tıkla.

2) Sipariş Detay butonuna tıklayarak siparişinin detaylarını görüntüle.

3) Kolay iade butonuna tıkla.

4) İade edilecek ürün ve iade nedenini seç. Birden fazla ürün satın aldıysan iade edilecek ürünleri de

seçmen gerekir.

5) Ekranda çıkan iade kargo kodunu not al. İade kargo koduna siparişlerim sayfasından ulaşabilirsin. Farklı tedarikçiden alınan ürünlerde kolay iade özelliği bulunmadığından 342041617 Yurtiçi Kargo kodu ile ürünü depomuza gönderebilirsin.

6) İade edilecek ürünler ile faturayı tek bir pakete koyup gönder.

İster Yurtiçi Kargo'nun 444 99 99 numaralı telefonu arayarak kurye talep edebilir, istersen de https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/kurye-cagir bağlantısına tıklayarak, karşına çıkan kurye talep formunu doldurarak kurye talebinde bulunabilirsin.


Açılan sayfadaki senden talep edilen bilgileri gir.


Vermiş olduğun cep telefonuna gelen doğrulama SMS'ini karşına çıkan ekrana gir.


Paket Bilgileri bölümünü doldur.


Kurye Çağır butonuna bas.


Aynı gün yada ertesi gün Yurtiçi Kargo sizleri arayarak kuryenin adresine geleceği zamanı iletir.


Oluşturulan iade kodunu 7 gün içerisinde kullanabilirsin.

Hızlı kargo siparişlerde, siparişin faturası kesilmesi halinde veya kargoya teslim edilmesi durumunda iptal işlemleri gerçekleştirilemez. Ürün, eline ulaştıktan sonra sipariş detayları kısmından oluşturduğun kolay iade kodu ile ürünü tarafımıza Yurtiçi Kargo ile ücretsiz şekilde gönderimini sağlayabilirsin.

Göndermiş olduğu ürün ile ilgili gerekli kontroller yapıldıktan sonra ürün iade şartlarına uygunsa 7 iş günü içerisinde sipariş ödemesinde kullandığın kartına iadesi yapılacaktır. İade yapıldıktan sonra e-mail adresinize bilgilendirme e-maili ulaşacaktır. Taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır. 

House Of SuperStep harici bir tedarikçiden alınan ürünlerin mağazada iade veya değişim işlemi yapılamaz. İade edeceğin ürünleri 342041617 Yurtiçi Kargo kodu ile depomuza gönderebilirsin.

Site üzerinden değişim yapılamamaktadır, almış olduğun House Of Superstep tedarikçili ürünler için mağazada stok olması durumunda renk veya beden değişimi yapabilirsin. Farklı bir ürünle değiştirmek istersen aradaki fiyat farkını ödeyerek daha yüksek fiyatlı bir ürün ile değiştirebilirsin.

Web sitemizden alınan ürünlerle ilgili, ürün alım tarihinden itibaren 2 yıl süresince ürün inceleme hizmetimiz bulunmaktadır. Ürün inceleme uzmanlarımız tarafından titizlikle incelemeler yapılarak, sonuç bilgisi SMS ile iletilmektedir. İnceleme yapılabilmesi için ürünün 342041617 Yurtiçi Kargo kodu ile fatura ve inceleme talebini belirten bir not ile paketlenerek gönderilmesi gerekmektedir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra maksimum 21 iş günü içinde incelemen sonuçlanacaktır. Ürün incelemen olumlu olması durumunda, alışveriş yapmış olduğun kartına ücret iaden yapılacaktır, olumsuz olması durumunda da ürününü siparişinde yer alan teslimat adresine kargolanacaktır.

Mağazalarımızdan almış olduğun ürünler için 7 gün içerisinde alışveriş yapmış olduğun mağazamızdan iadeni gerçekleştirebilirsin. (İç çamaşırları, hijyen bantı çıkartılmış mayo ve bikini, ambalajı açılmış saat, gözlük vb ürünlerde iade yapılmamaktadır.)

Kullanılmamış, yıkanmamış ve tadilat görmemiş ürünlerle ilgili 30 gün içerisinde sana en yakın mağazamızdan değişim işlemini sağlayabilirsin.

Göndermiş olduğu ürün ile ilgili gerekli kontroller yapıldıktan sonra ürün iade şartlarına uygunsa 7 iş günü içerisinde sipariş ödemesinde kullandığın kartına iadesi yapılacaktır.

İade yapıldıktan sonra e-mail adresinize bilgilendirme e-maili ulaşacaktır. Taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

342041617 Yurtiçi Kargo anlaşmalı iade kodu ile ürünü tarafımıza iade gönderebilirsin. İade adresimiz; EREN PERAKENDE ve TEKSTİL A.Ş. Mahmutbey Mahallesi Ordu Caddesi No:52 B Bağcılar/İSTANBUL

Kullanılmamış, yıkanmamış ve tadilat görmemiş ürünlerle ilgili 30 gün içerisinde sana en yakın mağazamızdan değişim işlemini sağlayabilirsin.

''Hesabım'' kısmında ''Bize Ulaş'' alanında bulunan iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsin.

Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Custom yapılan ürünler çamaşır makinesine atılmamalı ve ıslak mendil kullanılmamalıdır. Ayakkabının burun kısımlarına, alt tabanın yan taraflarına yapılan customlarda kısa sürede boya akması gerçekleşmektedir. Mağazalarımızda satılan temizleme ürünlerini kullanabilirsin.

Desen kataloğunda bulunan desenlerden istediğini seçebilir, uygulanacak alanı belirleyebilirsin.


Belirlediğin desen ayakkabının sağ ve sol tekine birlikte uygulanacaktır.

Online kişiselleştirmelerde böyle bir seçenek bulunmamaktadır. Desen kataloğunda bulunan desenler arasından dilediğini seçebilirsin.

Evet. Ürünün House of SuperStep Online'dan satın alındığını gösteren faturan ile beraber House of SuperStep mağazalarına giderek kişiselleştirme yaptırabilirsin.


House of SuperStep Online'da şimdilik yalnızca desen kataloğuda bulunan desenler ile kişiselleştirme uygulaması yapılmaktadır. Katalogda bulunmayan desenler için House of SuperStep mağazalarında bulunan kişiselleştirme alanlarını ziyaret edebilirsin.

BİZE ULAŞIN FORMU

Aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşabilirsin.

Adın* Soyadın* E-posta Adresi* Telefon Numaran* Sipariş Numarası Mesajın* Gönder

*Zorunlu Alanlar

Mesajın gönderildi

Mesajın gönderildi ve müşteri desteğimiz en kısa sürede seninle iletişime geçecektir.

Ana Sayfa