{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "other" }

İŞLEM REHBERİ

ÜYELİK


www.houseofsuperstep.com’a üye olmak için, Hesabım sekmesinden Üye Ol butonuna tıklayın. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra, Üyelik Formu Aydınlatma Metni ve Üyelik Sözleşmesi’ni kabul ederek, iletişim tercihlerinizi belirleyin. Alışveriş yapabilmek için üye olma zorunluluğu yoktur.


ÜYE GİRİŞİ


www.houseofsuperstep.com adresine giriş yapmak için, Hesabım sekmesinden Giriş Yap butonuna tıklayın. Açılan sayfada istenen bilgileri tamamladıktan sonra giriş yapabilir, eğer şifrenizi unuttuysanız “Şifremi Unuttum” başlığına tıklayarak şifre yenileme adımlarını takip edebilirsiniz.


ALIŞVERİŞE BAŞLAMA


www.houseofsuperstep.com adresinden alışverişe başlayabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri, renk ve beden seçimi yaptıktan sonra sepete ekleyebilirsiniz.

Açılan pencereden sepetinize gidebilir, siparişi tamamlama adımına geçebilir veya siteye dönerek alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz.

Siparişi tamamlamak istediğinizde, üye girişi yapmadıysanız veya üye değilseniz, yukarıda belirtilen şekilde üye girişi yapabilir veya yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye girişi yapmadan devam etmek isterseniz, elektronik posta adresinizi girerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Üye girişi yaptıysanız teslimat adresi bilgilerinizi seçebilir veya Yeni Adres Oluştur diyerek yeni bir adres bilgisi girebilirsiniz.

Bilgilerinizi tamamladıktan sonra “düzenle” seçeneğinden kontrol edebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Girdiğiniz adrese istinaden çıkacak olan kargo seçimini tamamladıktan sonra, ödeme adımına geçebilirsiniz.

Ödeme adımında kredi kartı bilgilerinizi girebilir veya üye girişi olan müşterilerimiz için varsa kayıtlı Masterpass kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Ön Bilgilendirme Formu, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Cayma Hakkındaki Bilgilendirme metinlerini okuyup kabul et seçeneğine tıkladıktan sonra, dilerseniz sağ tarafta sipariş bilgilerinizi de kontrol ederek, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.


İLETİŞİM


www.houseofsuperstep.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemleriyle alakalı sorun ve uyuşmazlıklarla ilgili olarak bizimle iletisim@houseofsuperstep.com elektronik posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Şikayetinizin çözüme kavuşturulması için ekiplerimiz size yardım olmaya çalışacaktır. Tüketici sıfatını haiz kullanıcılarımızın ilgili kaymakamlık veya valilikler bünyesinde bulunan tüketici hakem heyetlerine veya tüketici mahkemelerine başvuru hakkı saklıdır.


BİLGİLENDİRME


www.houseofsuperstep.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemleriyle bağlantılı Ön Bilgilendirme Formları ve Mesafeli Satış Sözleşmeleri tarafımızca 10 yıl süreyle saklanmakta ve siparişinizin tamamlanmasını müteakip sisteme girmiş olduğunuz elektronik posta adresinize gönderilmektedir.